Droit/MONTICELLO Joannes Maria.- Aureum Repertorium... - Lot 15 - Pescheteau-Badin

Lot 15
Estimation :
400 - 500 EUR
Résultat : 150EUR
Droit/MONTICELLO Joannes Maria.- Aureum Repertorium de Testibus In Materiis Civilibus Et Criminalibus: Titulorum Ordine Digestum & Ordinatum. Omnibus in Foro Versantibus Apprime Necessarium. Nunc primum in lucem editum. Accessit eiusdem Praxis Criminalis Regulis XX Congesta, Legentibus non Iniucunda, Cum Materiarum Locorumque; Insignium Indice Locupletissimo. Venice: [s.n.], 1575. in-4; vélin surjeté de l'époque. Traces de lacets. 6 ff. 448 et 187 pp. et 16 ff. Première édition. Quelques cahiers brunis
Mes ordres d'achat