PALEARIO, Antonio

Lot 17
Estimation :
150 - 200 EUR
Résultat : 250EUR
PALEARIO, Antonio
Aonii Palearii Verulani Epistolarum Lib IIII. Orationes XII. De Animorum Immortalitate. Liber III. Basilae, apud IO annem Oporinumin-8; vélin de l'époque. Dos à nerfs. Titre manuscrit. 617 pp. et 6 ff. index
Mes ordres d'achat