Concile de Trente/ Canones et decreta sacrosancti... - Lot 7 - Pescheteau-Badin

Lot 7
Estimation :
150 - 200 EUR
Résultat : 120EUR
Concile de Trente/ Canones et decreta sacrosancti oecumenici et generalis concilii Tridentini. Cum citationibus ex utroque Testamento, & iuris pontificii constitutionibus collectis ab Horatio Lutio. Cum Indice librorum prohibitorum. Venezia, ex officina Giordano I Ziletti, 1579. Petit in-8; vélin, roulette enencadrement sur les plats. Dos à nerfs orné de fleurons dorés. 8 ff. nch.et 279 pp. 44 ff. nch. (index et catalogus).; 24 ff.nch (bulla) 16 ff.nch Index librorum prohibitorum. Avec page de titre.[a 8; A-Z8; Aa-Cc8; A8 et Ee8]. Mouillure ancienne claire. Petit manque en queue du dos. Ex-libris Hubert Elie.
Mes ordres d'achat